Kariera

Kancelaria VINCI & VINCI Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata  oferuje szeroki zakres usług z zakresu doradztwa prawnego, co stwarza bardzo dobre warunki do dalszego rozwoju zawodowego oraz dalszej specjalizacji. Krąg naszych klientów jest bardzo zróżnicowany składa się zarówno z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również z korporacji o randze międzynarodowej. Tak szeroką strukturą tworzymy możliwości rozwoju zawodowego dla osób chcących doskonalić swoje kwalifikacje oraz zdybywać nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Studentom oferujemy możliwość odbycia praktyk zawodowych w naszej kancelarii. Jest to z całą pewnością efektywny sposób na utrwalenie zdobytej wiedzy w praktyce, nabycie doświadczenia zawodowego oraz poszerzenie wielu umiejętności. Poprzez taką formę pracy, studenci mają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w kancelarii prawnej oraz wzmocnić wiedzę z konkretnej dziedziny prawa.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy lub praktyk zawodowych w naszej Kancelarii proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na podany adres mailowy. Wszystkie kandydatury zostaną rozpatrzone.

 Szybki kontakt

 Wypełnij formularz kontaktowy. Odezwiemy się.